SW1-040120AN1HM
Mfr.Part #
SW1-040120AN1HM
Datasheet
SW1-040120AN1HM
Stock
451
Frequency Range :
4GHz ~ 12GHz
Test Frequency :
12GHz
Voltage - Supply :
5V, 12V